Predsednik o novem vlagatelju

Že nekaj časa se po Kopru govori, da bi Koper lahko našel vlagatelja iz tujine. Ni skrivnost, da bi se utegnila Bonifika v prihodnje napajati z malezijskim kapitalom, za katerega bi poskrbel Tony Tiong, ki je že dejaven v Italiji. Bilo opravljenih že kar nekaj sestankov, vendar se zgodba še ni razpletla, svežih informacij za zdaj ni. “Ne dogaja se nič posebnega. Kot sem že dejal, je žogica na njihovi strani, vendar molčijo. Ne oglašajo se. S pogoji so podrobno seznanjeni, vse je jasno. Vedo, kaj morajo storiti, če želijo prevzeti klub. Stvar je enostavna. Če res imajo denar, bi vse skupaj lahko speljali z lahkoto. Prav tako je pomembno, da klub nima dolgov in nikakršnega sodnega spora. Ni ga niti z Boškom Županovićem, povlekel je tožbo. Izpolnjevati bi morali le tekoče stroške, težko se je nadejati čemu boljšemu,” je dejal Ante Guberac, ki bo tudi v novo sezono vstopil kot prvi mož kanarčkov.