V ponedeljek na polno

Začetek priprav je pred vrati, kanarčki se bodo verjetno pripravljali na domači Bonifiki. Ne glede na vsa dogajanja okoli našega kluba delamo vse, kot da se ne bo zgodilo nič je dejal predsednik. Trener Kopra Oliver Bogatinov bo svoje varovance popeljal na prvi poletni trening v ponedeljek. Sestava ekipe bo tako kot je pri nas v primerjavi s preteklo sezono močno spremenjena. “Odšlo bo veliko igralcev. Vsaj deset. Imena bodo znana kmalu, ko bodo zaključeni vsi pogovori. Rešujemo zadeve. Nekateri fantje še imajo pogodbo, potrebno je poiskati kompromise,” razkriva predsednik. V številko 10 niso vključeni igralci, ki bi lahko odšli v zameno za odškodnino. Največ zanimanja je za Wisdoma Suleja, Luko Vešnerja Tičiča, Ahmeda Ankraha, Timotheja Nkado. “Drži, nekaj se dogaja v tej smeri, a za zdaj še nič dovolj oprijemljivega. Pod pol milijona ne prodajamo, to je dejstvo. Slabi lahko odidejo za 300 tisočakov, za dobre zahtevamo vsaj 500 tisoč evrov,”