Popravni proti Domžalam

Na prejšnji tekmi smo izgubili v Domžalah, no sedaj smo na vrsti mi, da tri točke ostanejo doma. Serija neodločenih rezultatov se mora ne glede na stanje v klubu končati. Igra je bila proti Rogaški bolj živa in videlo se je, da kanarčki trudijo, ampak ni strelca, ki bi dodal tisto piko na I. Čudi pa nas, da nekateri najboljši igralci sedijo, ki bi s svojim znanjem in predanostjo rumeni barvi pripomogli k boljšim rezultatom. Serija treh tekem do konca ne bo lahka, ampak bodimo optimisti in zaupajmo strokovnemu štabu in vodstvu, da speljejo sezono uspešno h koncu.

Koper vs DomžALE

prva liga telemach

34.krog Koper, ŠRC Bonifika Koper 04.05.2024 ob 17.30 Prenos: Sportklub 1

Sodniki:Bubek Alen (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč) , Jazbec Žan (4. sodnik) , Šabanagić Denis (5. sodnik) , Halilović Denis (6. sodnik)
Delegat:Komel Otmar