Na štajerskem popravni

Po slabi predstavi proti Celju se bodo morali kanarčki, kar hitro pobrati. Naslednja postaja je Maribor, ki po prevzemu Ante Šimundže igra kot prerojen. Kaj bo začaral Aleksander Radosavljevič, koga bo tokrat postavil v ekipo bomo videli v nedeljo v Ljudskem vrtu. Koper po glavi tepe tudi igra v napadu, rumeno-modri so na zadnjih petih tekmah dosegli le štiri zadetke. Premalo si upamo igrati, predvsem kar zadeva napad. Proti Celju smo si preveč podajali vstran in igrali nazaj, namesto da bi igrali naprej. Če se ne motim, smo v prvem polčasu sprožili le en strel, kar pa je – jasno – občutno premalo. Zdaj odhajamo v Maribor. Časa za pripravo ni veliko, a ne preostane nam drugega, kot da poskušamo odigrati neprimerno boljše, kot smo proti Celju, je pred odhodom v Ljudski vrt še dodal Aleksandar Radosavljević za Portal nogomet.

prva liga telemach

Maribor vs Koper

27.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor | 17.03.2024 ob 17.30 | Prenos: Šport TV

Sodniki:Obrenović Rade (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Salkić Alen (2. pomoč) , Halilović Denis (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
Delegat:Kranjec Sandi