Na noge prvaku

Kanarčki bodo do konca odigrali dve tekmi proti trenutno najboljši ekipi v ligi. Kakšen bo iz plen bomo še videli. Kje bomo pristali in kako se bomo odrezali v odhajajočem prvenstvu bomo videli na koncu. V turbulentni sezoni smo imeli vzpone in padce, ampak spremljajoč zgodovino kluba to ne bi bilo prvič. Celje nas res zadnje čase nekako nad igra, vendar Koper je bil do sedaj v medsebojnih srečanjih bila boljša ekipa. Glede na dogajanja v prvenstvu se bo treba na zadnjih dveh srečanjih krepko potruditi. Naj sreča in dobra igra nadgradi igralce, vodstvo, strokovni štab in tisto malo res zvestih navijačev kanarčkov.

prva liga telmach

Celje vs Koper

35.krog | Celje, Štadion Z’dežele | 12.05.2024 ob 15.00 | Prenos: Sportklub 1.

Sodniki:Matoša Martin (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Kovačič Andraž (6. sodnik)
Delegat:Pokovec Vinko