Na Bonifiki zadnja

Po burnem medijskem tednu, ko so bili Kanarčki na Celjski areni oškodovani se je ritem igralcem in strokovnemu vodstvu povrnil v normalne tirnice. Prihaja pa v Istro zelo neugoden nasprotnik, ki nam lahko na zadnji tekmi letošnjega prvenstva še kako zagode. Kdo bo igral je težko napovedati, saj le trener Kopra Oliver Bogatinov s pomočniki ima kompletni vpogled v stanje poškodovanih in tistih, ki naj bi jim zaupal v tako za nas važno srečanje. Glede na stanje in tekem, ki se bodo odigrale v soboto in nedeljo je za pričakovati vse možno. Nadejamo se nekaj več obiska, saj se vrača naš nekdanji igralec Maks Barišič in magnet Slovenskega nogometa Josip Iličič, ki je pustil svoj pečat tudi v bivšem klubskem rivalu Bonifiki.

.

prva liga telemach

Koper vs Maribor

36.krog Koper, ŠRC Bonifika Koper 19.05.2024 ob 17.30Prenos: Sportklub 1

Sodniki:Šmajc David (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Šabanagić Denis (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
Delegat:Močnik Vlado