Matej Palčič, hvala

Poslavlja se eden od najboljših igralcev Kopra, za njim je bogata in uspešna kariera nogometaša. Mislim, da je v nogometu pustil dušo in srce za bilo kateri klub, čeprav je včasih odigral le minuto časa. Dosegel je svoj življenjski sen v igri, ki jo je imel izredno rad. Igral je za klube kot so Koper, Wislo, Moldavski Šerif, Maribor, in dejali bi igralec, ki se razdajal in si ga bomo navijači vtisnili v spomin tistih večnih igralcev kanarčkov.

Palčo

Odločitev je padla že pred časom. Ta tekma bo moja zadnja v karieri. Tudi če bi napisal knjigo, si ne bi mogel predstavljati, da bom kariero končal na domačem igrišču v Kopru in ravno proti Mariboru. Zaključujem študij fizioterapije in po diplomi opravim pripravništvo in grem veselo na delo,” je odločitev za kar nekoliko presenetljivi konec kariere pojasnil Matej Palčič, ki je v svoji karieri igral tudi za Wislo iz Krakova in moldavski Šerif.