Koper v azijske roke?

Že vse od konca lanske sezone je jasno, da se za nakup Kopra zanima Tony Tiong. To je priznal tudi predsednik kanarčkov Ante Guberac in žogico postavil v kot azijskih potencialnih investitorjev, ki naj bi bili seznanjeni s pogoji, pod katerimi je dolgoletni prvi mož Kopra pripravljen klub prepustiti novim lastnikom.

Zadeva je vmes dodobra potihnila in zdelo se je, da iz malezijske moke ne bo kruha. Po naših informacijah pa se je to v zadnjih dneh spremenilo. Na Bonifiko je namreč prišla uradna ponudba Tonyja Tionga. Natančne številke ostajajo skrivnost, a šlo je za večmilijonsko ponudbo, ki pa so jo v Kopru zavrnili in označili kot prenizko. A to ne pomeni, da je zadeva zaključena, obe strani se naj bi namreč še sestali in skušali najti rešitev, ki bo sprejemljiva za obe strani.

Po pisanju športnega portala SK – preberi celotni članek