Poraz na prvi proti Osijeku

Slika NK Osijek

Pripravljalna tekma

FC KOPER – NK OSIJEK 0:2, 0:1

Strelci:Bralič, Zahirovič

Koper: Koprivec, Petriško, Mittendorfer, Sidibe, Pavlović, Ankrah, Lauš, Tičić Osuji, Ruedl i Mulahusejinović.

Drugi polčas: Čurčia, Mrkela, Diaby, Tepsič, Prce, Groznica, Jelenič, Tepsič, Nkada, Sule, Marsetič,

Osijek: Kolić, Gržan, Brlek, Bralić, Zebec, Nejašmić, Mikolčić, Živković, Matković, Drambaiev i Baković.

Sodnik: Tozan.

Koprčani so se danes pomerili s hrvaškim prvoligašem Osijekom. Trener Aleksander je lahko s prvim srečanjem pod njegovo taktirko zadovoljen. Ne glede na poraz z dve proti nič so kanarčki s hitro in prikazano igro v drugem polčasu zadovoljili svoje navijače. Prvič so se koprski publiki predstavili Ahmed Franck Sidibe, Petar Petriško, Tino Blaž Lauš, Patrik Mrkela in Wisdom Sule.