Bogatinov se predstavi

Po prevzemu koprske ekipe se bo domačemu občinstvu proti Aluminiju predstavil novi trener kanarčkov. Kako bo postavil moštvo, kako bo vpeljal novo miselnost in popeljal skupaj s pomočniki Koper na pota stare slave in nepremaganosti Bonifike. Aluminij pod vodstvom našega nekdanjega igralca Roberta Pevnika ni mačji kašelj za nobeno ekipo in prav tako tudi za rumene. Potruditi se bo potrebno, in usmeriti vse poti proti vratarju gostom in ga tudi premagati. Vsi pa vemo, da letos v prvenstvu Koper ne zadeva prav pogosto. Ampak prepustimo se toku in razmišljajmo pozitivno in kanarčkom zaželimo vso srečo.

Prva liga telemach

Koper vs Aluminij

30.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper | 11.04.2024 ob 16.45 | Prenos: Sportklub 1

Sodniki:Jazbec Žan (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik) , Halilović Denis (5. sodnik) , Kordež Grega (6. sodnik)
Delegat:Zrimec Mihael

There is no formation associated with this shortcode.