.

Revanša za pokal

Kanarčki so se manj kot v mesecu dni pomerili s Muro, kar dvakrat. Sedaj pa jih čaka še tretji obračun, kajti ligaški obračun, ki je…

Preberi več

Urok Bonifike prekinjen

Oliver Bogatinov do prve zmage na klopi Kopra, in, ko so od 10. decembra lani in 14. marcem letos priigrali, kar štiri zaporedne poraze tudi…

Preberi več

Bogatinov se predstavi

Po prevzemu koprske ekipe se bo domačemu občinstvu proti Aluminiju predstavil novi trener kanarčkov. Kako bo postavil moštvo, kako bo vpeljal novo miselnost in popeljal…

Preberi več

Oliver Bogatinov po tekmi

Čestitke fantom, lahko smo veseli na tem preobratu in zmage. Vesel sem prve svoje zmage in, če je to pred domačimi gledalci je to še boljše. Na polčasu smo malo zaropotali in dodati še nekaj več. V resnici je tudi manjkala v prvem polčasu tista pika na i. Prihajali smo v priložnosti in lepih situacijah a žal nismo zadeli. Ulovili smo rezultat in vrnili po nekaj mesecih Krajinoviča in Kočarja.
Izjava trenerja

Aluminij vs Koper

Videoposnetek – Kratek pregled

Koper in Ilirija odigrala zaostalo tekmo

Koper in Ilirija sta na Bonifiki pred 55 gledalci odigrala zaostalo tekmo, ki je bila nedolgo tega zaradi močnega naliva prekinjena in odpovedana. Primorci so Ljubljančane premagali z rezultatom 2:1, mož odločitve pa je bil prav Arman Durmiši, ki je zmagoviti zadetek dosegel v 85. minuti. Ilirija je povedla z golom v 9. minuti, med strelce se je vpisal kapetan Jon Bartolj, na 1:1 je v 73. minuti poravnal Erik Milošević.
Trener Nedžad Okčič je tekmo začel v postavi Štrasberger, J. Pečjak, G. Pečjak, Žavbi, Žigart, Žabkar, Lamadžema, Slak, Miličević, Sosić, Durmiši, igrali še.Milošević in Šarlah.

Dravograd odnesel izkupiček

V kadetski ligi je Dravograd prišel do zmage, končalo se je z 2:1 za goste. Ti so povedli v 19. minuti, ko se je med strelce vpisal Jan Brezovnik, v 32. minuti je rezultat poravnal Matija Grmek. Odločitev o zmagovalcu je padla v 45. minuti, ko se je šestega gola v sezoni razveselil gostujoči nogometaš Ali Kasami. Koper je na lestvici kadetske lige sedmi.
Starejši dečki primorskega in koroškega kluba so se razšli z remijem brez golov, kar je prav tako precejšnje presenečenje, saj ima Koper na lestvici kar 27 točk prednosti. Rumeno-modri so trenutno na visokem petem mestu.

Mladinska liga 23/24

Naslednja
Koper – Nafta 1903
24. krog Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion 13.04.2024 ob 17.00
Prejšnja:

Koper vs Dravograd, 10.april 2024 1:1

Kadetska liga 23/24

Naslednja
Bravo Nova KBM – Koper
23.krog Ljubljana, Športni park Šiška Lj. 14.04.2024 ob 13.00
Prejšnja:
Koper vs Dravograd, 10.april 2024 1:2 p

Liga U15 23/24

Naslednja
Bravo Generali – Koper
23.krog Ljubljana, Športni park Šiška Lj. 14.04.2024 ob 11.00
Prejšnja:
Koper vs Dravograd, 10.april 2024 1:1

1. Ženska NL 23/24

Konec

Prejšnja:
Primorje Gaia Naturelle ŽNK vs Gažon 7:0
Sobota, 30.marec 2024

<strong>V nadaljevanju</strong>

Sezona 23/24

31. krog
Mura vs Koper
Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija 14.04.2024 ob 17.30
Prenos: Sportklub 1
<strong>Pokal </strong>


1Timothé Nkada 8
2Bede Osuji 6
3Enej Jelenič5
3Nardin Mulahusejnović3
Slovenska nogometna liga, 2023-2024
1.Celje30216369
2.Olimpija 29169457
3.Maribor29157752
4.Bravo 301191042
5.Koper291181041
6.Mura30971434
7.Domžale291021732
8.Rogaška30951632
9.Radomlje30681626
10.Aluminij30751826
Standings provided by Sofascore