Znani obraz trenira na Bonifiki

Na treningu igralcev Kopra smo včeraj videli nam znan obraz in to našega bivšega igralca Gorana Galešiča. Po kratkem pogovoru in vprašanju ali se nam bo pridružil naslednjo sezono je dejal, da bomo še videli in, da je vse odvisno od pogovorov s koprskim klubom . Goran Galešić je nmreč sklenil svojo malteško zgodbo, kjer je branil barve ekipe Floriane.

Ali bo Goran Galešić še tretjič “kanarček”.

Športna pot tridesetletnega Gorana je zelo pestra. Med igralsko kariero je zamenjal kar lepo število klubov. V Banja Luki rojeni igralec 1989 leta, kjer je igral v mladinskih vrstah in odigral tudi nekaj tekem za reprezentanco Bosne u19 in U21. Se je kasneje preselil v Gorico kjer je imel odlično sezono. Kasneje pa so sledile ekipe Beerschot, Koper(2x), Hajduk Split, Koper, Botev Plovdiv, Sheriff Tiraspol, Khimki, Celje, Borac Banja Luka, Krupa, Floriana

NK Koper - neuradna stran