Zmagovalci U15 na Cordial cup

V Radomljah je potekal že deseti CORDIAL CUP

Naša ekipa U 15 je bila zmagovalka kvalifikacijskega turnirja cordial cupa 2019.

Zmagovalci turnirja v Radomljah


Že deseto leto zapored je bil v Športnem parku Radomlje kvalifikacijski turnir Cordial cup za kategorije U11, U13 in U15.
Na turnirju so se tudi na letošnjem turnirju pomerile najboljše ekipe iz Slovenije in tujine. Zmagovalne ekipe poleg nagrad dobijo tudi vstopnico za nastop na finalnem turnirju v Kitzbuhelu, ki bo potekal 7.-10.06.2019, na katerem bodo nastopile tudi ekipe odmevnejših evropskih klubov, kot so FC Barcelona, Liverpool FC, FC Chelsea, Bayer Munchen, kar dela turnir še privlačnejši.

1 komentar

    • Joško on 28/04/2019 at 15:59

    Ma bravo dečki, velik uspeh !
    Forza Koper !!!

Komentarji so onemogočeni.

Facebook
Facebook