Zmaga proti Orijentu

Nogometaši Orijenta 1919 so odigrali mednarodno prijateljsko tekmo v Kopru. Domači četrtoligaš je premagal goste iz Rijeke z zadetkoma Lelića in Tomića za  Orijent pa je zadel Fatič. Za ekipo Kopra sedaj  igrata tudi Željko Tomić in Matija Petrović, dvojica igralcev, ki sta v svoji karieri oblekla tudi majico Orijenta.

FC Koper – HNK Orijent 1919 2: 1

Lelić, Tomić / Fatić)

KOPER: Nenezić, Opara, Maslić, Pirjavec, Petrović, Angov, Stipaničev, Ramić, Tomić, Plazonja, Meštrić. Igrali so še: Pernar, Lelić, Rnjak, Popović, Stojadinović, Čaušević, Begić, Klarić, Cvek

ORIJENT 1919: Herman, Turkalj, Hasičić, Andrić, Čanković, Šestan, Fatić, Barišić, Šarković, Iličić, Mikulić. Igrali so še: Savić, Mandić, Čulina, Sablić, Baljak, Srzentić, Aščić, Redžepi, Brguljan, Grgurić

 

 

 

 

EnglishSlovenian