Zlatko Dedić – V mladih letih je veliko žrtvoval

Prihodnje leto bo minilo natanko 10 let, odkar je Zlatko Dedić zadel izjemno pomemben gol proti Rusiji, ki je Slovenijo popeljal na svetovno prvenstvo v Republiki Južni Afriki (2010). Po prihodu iz Nemčije zdaj uživa v Avstriji pri Wackerju iz Innsbrucka, klub je kot najboljši igralec pripeljal v elitno prvo ligo. Dotaknil se je preteklosti, spregovoril o sedanjosti, pogledal pa je tudi v prihodnost svoje nogometne zgodbe in reprezentance.

Preberi več na :

https://siol.net/sportal/nogomet/v-mladih-letih-je-veliko-zrtvoval-investiral-479633

2 komentarji

  • Starinavijač on 6. oktober, 2018 at 14:52

  Eden redkih nogometašev, kateri je vzor za otroke željne brcanja žoge!

  RESPECT!

  • admin on 6. oktober, 2018 at 7:45
   avtor

  Trdno delo, volja in vztrajnost to so odlike igralca, ki ga mi zvesti navijači “kanarčkov” izredno cenimo. Bravo Zlatko za vedno boš ostal dobro zapisan v naših rumeno modrih srcih.

Komentarji so onemogočeni.

EnglishSlovenian