Zlatko Dedić – V mladih letih je veliko žrtvoval

Prihodnje leto bo minilo natanko 10 let, odkar je Zlatko Dedić zadel izjemno pomemben gol proti Rusiji, ki je Slovenijo popeljal na svetovno prvenstvo v Republiki Južni Afriki (2010). Po prihodu iz Nemčije zdaj uživa v Avstriji pri Wackerju iz Innsbrucka, klub je kot najboljši igralec pripeljal v elitno prvo ligo. Dotaknil se je preteklosti, spregovoril o sedanjosti, pogledal pa je tudi v prihodnost svoje nogometne zgodbe in reprezentance.

Preberi več na :

https://siol.net/sportal/nogomet/v-mladih-letih-je-veliko-zrtvoval-investiral-479633

2 komentarji

    • Starinavijač on 6. 10. 2018 at 14:52
    • Odgovori

    Eden redkih nogometašev, kateri je vzor za otroke željne brcanja žoge!

    RESPECT!

  1. Trdno delo, volja in vztrajnost to so odlike igralca, ki ga mi zvesti navijači “kanarčkov” izredno cenimo. Bravo Zlatko za vedno boš ostal dobro zapisan v naših rumeno modrih srcih.

Dodaj odgovor

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen

EnglishSlovenian