Srečanje Koprskih veteranov

Danes se je v Koprskem klubu zbralo, kar lepo število starih koprskih igralcev, ki so pred dolgimi letih ponosno nosili rumeno majico. V imenu iniciativnega odbora nekdanjih igralcev Kopra je nagovoril Guido Bertok in pozdravil tudi vse prisotne.

Iniciativni odbor nekdanjih igralcev Kopra

Povzetek nagovora g. Guida Bertoka

Glavni namen današnjega srečanja je realizacija dogovora med društvom v nastajanju in vodstvom FC Koper, da klub podeli brezplačne letne vstopnice za ogled tekem v tekmovalni sezoni 2021/22 na stadionu Bonifika. Z današnjim srečanjem odpiramo novo poglavje v organiziranosti bivših igralcev nogometa v Kopru. Z zadovoljstvom ugotavljamo, da se organiziranost bodočega društva razvija v pravo.pot. Omeniti je potrebno dva temeljna pogoja. da so do danes podprli idejo o ustanovitvi 242 kolegov. Danes pa se je nas na prvem zboru zbralo 68 nekdanjih igralcev, 49 pa se je opravičeno opravičilo. Dobro sodelovanje z vodstvom FC Koper, ki nam je skoraj od samega začetka nudilo potrebno podporo za organiziranost bodočega društva.
Današnje srečanje nam bo služilo kot dobra izkušnja za pripravo prvega srečanja v septembru.
Srečno koprski nogomet
Uradni predstavniki: Guido Bertok, Valmi Furlanič, Bruno Medica, Boris Kralj in Lučjo Pertič