Zadnja preizkušnja pred prvenstvom

Na današnji pripravljalni tekmi so Koprčani ugnali Primorje. Edini zadetek je v 55minuti dosegel Lamin Colley, Rumeni danes modri so z kombinirano postavo poizkušali vse narediti, da premagajo Primorje. Ajdovci, ki imajo v svoji postavi kar nekaj naših igralcev kor so Bužan, Dedič, Badžim, Šolaja so na Bonifiki pustili dober vtis. Še nekaj dni za ekipo uigrati in potem se začne zares. Danes smo mislili, da bomo videli postavitev ekipe, ki naj bi v soboto nastopila v Kidrićevem toda trener je zopet dal priložnost vsem igralcem.

Koper : Primorje 1:0, (1:0)

Strelec: Colley 55′

Koprčani so nastopili v naslednji postavi:

Adam, Viler, Ilieski, Jelič Balta, Vošnjak, Žužek, Krajinovič, Colley, Rudonja, Bešir, Kerezovič.

Igrali še: Simič, Bručič, Palčič, Tićiič, Guberac, Mulahusejnovič, Grudina, Barišič