Za zaključek tri točke

Koper je prišel do desete zmage in do naslova jesenskega podprvaka. Koprčani so ob koncu ponudili priložnost za igro Reneju Hrvatinu, ki je debitiral v članski prvi ligi pri 16 letih in dveh dneh, po drugi strani pa je Aleksandar Rajčević, 36-letni mogoče že odigral zadnjo tekmo za ekipo kanarčkov, mogoče pa celo svojo zadnjo v karieri. Zanimivo Koprčani so lansko sezono, ko so vknjižili 38 točk, tokrat zaostali le za tri točke.

Bravo – Koper 0:1 (0:1)
Strelec: 0:1 Kotnik (43.).

Stadion Stožice, sodniki: Borošak, Benc, Perger.

Bravo: Lubej Fink, Križan, Jakšić, Španring, Kavčič, Selan, Kurtović, Šaranić, Flakus Bosilj, Nsana, Svetlin (od 81. Maružin).

Koper: Golubović, Šimčak, Novoselec, Rajčević, Kambič (od 91. Hrvatin), Jašaragić (od 64. Palčič), Osuji, Correia (od 81. Benedičič), Požeg Vancaš, Kotnik (od 46. Krajinović), Edomwonyi.

Rumena kartona: Nsana; Novoselec.