Za potrditev prvega mesta

Domžale so naslednji nasprotnik kanarčkov na naši Bonifiki. Pozitiven rezultat iz Celja je vsekakor vzpodbuden za nadaljevanje prvenstva. Nasprotnika sta v medsebojnih obračunih dokaj enakovredna, in verjetno bo to tudi tokrat. Rumeni si ne bodo več dopustili izgubljanja točk doma, kajti samo tako bo dosežen cilj igranja v Evropi. Na uradni strani smo prebrali, da bodo vstopnice bile prodajane v paketu za tekmo med Domžalami in Mariborom. Vladni ukrepi še vedno omejujejo število gledalcev na športnih prireditvah bo na stadionu lahko prisotnih le 750 gledalcev. Bo pa cena vstopnice za dve srečanji 15,00 eur, posamezno pa po 10,00 eur. Najboljši posameznik 21. kroga je Kaheem Parris. V najboljši enajsterici pa je bil uvrščen tudi Ivan Borna Jelić Balta

Koper – Domžale

22 krog Koper, ŠRC Bonifika Koper 20.02.2022 ob 17.30 Prenos: Šport TV
Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik),
Vukan Robert (1. pomoč), Herženjak Eric (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik) , Jug Matej (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik)


Delegat:
Komel Otmar
Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper6926162788
Domžale6927162691
 
Verjetna postava