Z novim trenerjem proti Muri

Koprčani so po odhodu trenerja Zorana Zeljkoviča hitro zapolnili vrzel na trenerskem mestu. Kanarčke bo od sedaj vodil in treniral stari znanec nogometnih igrišč Safet Hadžič. Ekipo je spoznal in bil do sedaj tudi strokovni svetovalec kluba, tako, da ne bo nobenih težav. Opravil je tudi že nekaj treningov in videli bomo, kako se bo obneslo na vročem terenu v Murski Soboti.

prva liga telemach

Mura vs Koper

13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija | 22.10.2023 ob 20.15 | Prenos: Šport TV

Sodniki:Matoša Martin (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Kordež Grega (6. sodnik)
Delegat:Režonja Slavko
Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 13 6 3 4 20
Koper 13 4 3 6 16