Z novim trenerjem po zmago

In zgodila se je pričakovana ali nepričakovana menjava trenerja v koprskem klubu. Po nekaj slabih rezultatih je rumeno modro klop zapustil Miran Srebrnič, ki je ekipo pustil na četrtem mestu, ki vodi v Evropo, uvrstil se je pa tudi v četrtfinale pokala. Rodolfo Vanoli novopečeni ali že poznani trener, ki bo že tretjič sedel na koprski klopi, nadgradil rezultatsko uspešno sezono bomo šele videli, bo pa vsekakor to zelo težka naloga. Kanarčki v soboto igrajo pomembno srečanje v Spodnji Šiški kjer bodo gostovali pri ekipi Brava, ki do sedaj ni izgubila že devet srečanj zapored. Novi trener bo torej že čez tri dni pod pritiskom zmage, videli bomo kako se bo izkazal. Vsem nam je poznano, da je zagovornik italijanskega nogometa, ki sloni predvsem na trdni in organizirani obrambi. Je pa bilo že dolgo znano, da je v pričakovanju nove priložnosti vodenja koprske ekipe le to spremljal že dlje časa in so mu vsekakor poznana razmerja znotraj ekipe.

Napovednik pred srečanjem

Sodniki:Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Vukan Robert (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik)
Delegat:Turk Janko

Vse tekmezmageneodločeniporazigoli
Bravo20111
Koper21102
Ljubljanatekmezmageneodločeniporazigoli
Bravo10100
Koper10100
Bonifikatekmezmageneodločeniporazigoli
Bravo10011
Koper11002