Z Dekani neodločeno

Koper je na Bonifiki v tekmi, ki je bila zaprta za javnost, remiziral s sosedi iz Dekanov (1:1). Strelecec za kanarčke je bil Anis Jašaragič, ki je po izredni podaji novinca Omar Corree lepo priigral še dva igralca in žogo poslal v mrežo. Koprčani nadaljujejo s pripravljalnimi srečanji in naslednja bo proti Rijeki čez nekaj dni na Rujevici. Na preizkušnji pa smo videli tudi hrvaško okrepitev, ki naj bi zaigrala v obrambnih vrstah. Gre za igralca Franja Prce, ki je zaigral v mnogih klubih med njimi tudi za italijanske ekipe Lazia, Brescie in Salernitane. Bil pa je tudi član hrvaške mlade reprezentance u19,17.

FC Koper : NK Dekani 1:1, (1:0)
Koper: Adam, Palčič, Prce, Rajčevič, Benedičič, Correa, Jašaragič, Sesse, Krajinovič, Pavlovič, Šušnjara
Igrali še: Tičič, Kambič, Novoselac, Žužek, Kolobarič, Parris, Simčak, Mittendorfer, Karajbič