Vpisati tri točke

Kanarčki v soboto igrajo proti Sežanskemu Taboru in dejali bi, da je to nekakšen istrsko kraški derbi. V sedmem krogu so varovanci Zorana Zeljkovića s Krasa odšli kot zmagovalci, kako se bodo znašli na domači Bonifiki? Pomembno srečanje za rumene, da si zopet povrnejo zaupanje in dobre igre, ki so nas krasile v prejšnjih srečanjih. Koprčani so sicer v medsebojnih srečanjih boljši, ampak vsaka tekma je tekma zase. Gledalci bodo vsekakor v soboto zvečer prišli na svoje in vašo podporo močno potrebujejo tudi kanarčki.

Sodniki:Obrenović Rade (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Kovačič Andraž (6. sodnik)
Delegat:Setnikar Gojko

There is no formation associated with this shortcode.

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper861114
CB24 Tabor Sežana81167
 
6. november 2021, ob 20.15
Neposredni prenos: Sportklub 1
Stadion: ŠRC Bonifika, kapaciteta 4.047 sedežev
Cena vstopnic: 5 evrov, pogoj PCT