Vpis v nogometno šolo

Nogometni klub FC Koper vpisuje nove člane. Pridružite se številnim drugim mladcem, ki z veseljem brcajo žogo v najlepši igri na svetu.

Nogomet, igrajo dekleta tudi na Obali!

Vpis v nogometno šolo

Če bi se rada preizkusila v najlepši igri na svetu, te vabimo, da se nam čim prej pridružiš na treningih, ki se bodo začeli v naslednjem tednu, natančneje v torek 7.8. ob 18:30 na igrišču na Gažonu nad Koprom in bodo potekali še v sredah in petkih ob 19:30.
Vse kar potrebuješ je športna oprema in dobro voljo, za ostalo poskrbimo trenerji.
Vabljena so dekleta letnik 2007 in starejša, za mlajša bomo s treningi pričeli v septembru.
Dodatne informacije na 040 186 246 (Peter)

Rad imam nogomet

Vpis v nogometno šolo

Vse otroke stare od 6 let dalje, ki imajo veselje do igranja nogometa, vabimo k vpisu v našo nogometno šolo,
Letniki 2013 in mlajši imajo treninge v torek in četrtek ob 17,30 medtem ko letniki 2011 in 2012 pa v četrtek in petek ob 16,00 uri. Treningi potekajo v športnem parku Bonifika. Mladi nadobudneži pridejo in se zberejo pred vhodom za garderobe.