»

Sep 09 2017

Visoka zmaga

Koprčani so danes popoldne na domači  Bonifiki visoko porazili goste iz Komna.

Koper B – Komen 8 : 0

Koper – ŠRC Bonifika Koper Gledalcev: 150

1 : 0 7 – Žitko Jure (7′), 2 : 0 25 – Androšević Oliver Stjepan (36′), 3 : 0 23 – Tomić Željko (49′), 4 : 0 29 – Čaušević Aron (50′), 5 : 0 45 – Stojadinović Milojica (52′), 6 : 0 9 – Plazonja Stjepan (62′), 7 : 0 5 – Makiadi Fabrice (75′), 8 : 0 29 – Čaušević Aron (86′)

Glavni sodnik Jagunić Patrik,1. pomočnik: Klarič Kristian,2. pomočnik: Oman Tim, Delegat: Knafelc Borut

Koper B
Pirjevec Matej, Cvek Kristjan, Žitko Jure, Opara Žiga, Plazonja Stjepan, Angov Dejan, Tomić Željko, Androšević Oliver Stjepan, Petrović Matija, Nenezić Igor (V,K), Maslić Aleksander,
Rezervni igralci

Makiadi Fabrice, Jerman Jan, Tepeš Matic, Popovič Nik, Čaušević Aron, Pernat Mario (V), Stojadinović Milojica, Trener, Zulič Samir

Komen
Trampuž Kris (V), Colja Jure, Kavčič Rok, Luin Jure, Abram Miha, Gregorič Kristjan, Umek Klemen, Grmek Matej, Colja Jan, Umek Rok, Volčič Niko
Rezervni igralci

Ferfolja Matej, Grmek Matjaž, Ličen Anej, Adamič Primož, Trener, Žorž Pavel

Permanent link to this article: http://www.nk-koper.si/visoka-zmaga/

1. Tifozi1987

Dedić podpisal za Rudar Velenje!
    “Bravo“ uprava, vi pa v Koper vozite hrvate…..mone!

1. Yota

Odličen igralec, se pa je vrnil domov od kod je tudi k nam prišel.

1. Tifozi1987

To vem, da je Deda iz Velenja, želim mu vso srečo, ker je dečko na mestu!

Uprava FCK ODSTOPI!!!!!

2. Tifozi KP

Tifozo
    Kanarin ti je lepo odgovoril, menjaj nick, ker nisi niti t od tifoza…

3. Tifozi1987

Pa še to, dokler je ta banda v klubu, je isto kot v prvi ligi, opet ste pripeljali cro trenerja, 4 hrvate in 1 ekvadorca, Zupanović pa ima glavno besede….

Halooooo, kdo bo gledal ta cirkus….izvolite na stadion in marš u 3pm

4. Tifozi1987

Nobeden Tifozo ni za primorsko ligo, tako da Tifozo1987 oz. nosonja bend, najdi si kakšen drugi nikname in ne utrujaj z neumnostmi!!!!!

Ti, nosonja &comp. ste uničili NK Koper,……ime Tifozi 1987, pa ne dotikajte več, mudonje!

5. Kanarin

Kaj nam zdaj ne paše ? Da igramo po novem v neki “rekreacijski” ligi, da se v klubu očitno ni prav nič spremenilo, da še vedno moramo gledat te čudaške floroscentne drese, da iz kluba sploh ni nobenih novih novic (na uradni spletni strani se je čas ustavil z vlogo pritožbe na CAS razodišče). Tako da sam sploh ne vem kdo je dejansko trener (Žulič kot piše v uradnem zapisniku ali hrvat Milinovič?), kdo so sploh igralci in iz kje prihajajo. Edine informacije lahko dobimo na mnzgorica.si in seveda na tej spletni strani.

6. Tifozo1987

Lahko bi nehali jokcat in se spravili na stadion….kaj zdaj ne paše, ko so vecinoma domači igralci….

7. Kanarin

Pa ta Koper je ko Barcelona (oz PSG) – ruši vse pred sabo !

8. Tifozi1987

Bravo nosonja, cela Europa se trese pred FCK, liga šampinjonov je na dosegu roke….ha ha ha

9. KP stara garda

Komen….hahahahaha

Comments have been disabled.

EnglishSlovenščina