Visoka zmaga proti Plami

Koprčani danes niso imeli težkega dela proti Plami iz Podgrada. Visoka zmaga in het trick kapetana Ivice Guberca, istočasno pa naj omenim še našega prvega strelca Rene Šolajo, ki je zadel dvakarat.

Rumeni karton: Edi Baša, Patrik Ujčič, Luka Beltram

Sodniki:Lazić Aleksandar (glavni sodnik), Čeganjac Andrej (1. p., Majhen Matija (2. p.)
Delegat: Antolin Rudi
Št. gledalcev: 150

Igrali so: Grlj, Hadžić, Badžim, Cerovec, Čavalić, Petrović, Angov, Andjelić, Guberac, Baša, Šolaja. Igrali so še: Gajšek, Cvek, Verunica, Tomić, Opara.

Trojček Ivice

Plama danes ni bila dorasel nasprotnik razpoloženim rumeno modrim. Prvih dvajset minut so se nekako gostje še držali in imeli tudi nekaj proti napadov a je žal to bilo premalo. Koprčani so povedli v 22 minuti, ko je prvič zadel kapetan Ivica Guberac. Že v isti minuti pa je po desni strani svojemu branilcu zbežal Rene Šolaja in povedel rumene za vodstvo deve proti nič. V 25 minuti sledi najlepši trenutek na srečanju, in pravi evrogol, ko je Ivica Guberac z kakih dvajsetih metrih sprožil izredno lep strel in zadel sam kot gostujočega vratarja ter pobral pajčevino se temu reče. Igralci Plame so se pobrali in v eni od akcij zadeli in zmanjšali vodstvo domačih na 1:3.

V drugem polčasu smo večinoma gledali na ena vrata. Gostom je pojenjalo moči, kar so koprčani s pridom izkoriščali in zatresli gostujočo mrežo še trikrat.

Koper bo svojo naslednjo tekmo odigral v soboto proti Adrji iz Mirna.