Verjetno zadnja pripravljalna tekma

Koper je na pripravljalnih zimskih tekmah pred nadaljevanjem prvenstva odigral skupno z današnjo tekmo proti zadnje uvrščeni ekipi tretje lige center nogometnega kluba Žiri svojo deseto tekmo.  Osnovna statistika pove, da smo premagali prvoligaške ekipe Bosne in Hercegovine, Črne gore, Slovenije ter remizirali s ekipo prve Srpske lige. Z drugoligaši je pa Koper odigral toplo mrzlo, premagal je Dekane in Bravo, igral pa neodločeno s Ilirjo in Biljami. Tretje ligaš Veržej je tudi izgubil, če pa rumeno modri premagajo še Žiri se bodo verjetno zapisali v zgodovino prijateljskih tekem brez poraza. Odlično za ekipo, ki ima apetite za napredovanje proti drugil slovenski ligi.  Anketa je pokazala, da ste to pričakovali a istočasno, da vas rezultati ne prepričajo, prav tako odgovora z da ali ne. To pomeni le, da z mešanimi občutki pričakujete nadaljevanje prvenstva, ki se prične sedemnajstega marca v Tolminu proti istoimeni ekipi.  Je pa še nekaj časa za piljenje forme in igre domačih, kajti bliža se tudi pokalna tekma MNZ proti NK Kortam. Vam pa piham na dušo, da vas v čim večjem številu zopet vidim na naši Bonifiki, da skupaj povrenemo nekaj kar nam je bilo…….

Zimske priprave 2019

1 komentar

  • Starinavijač on 2. marec, 2019 at 1:22

  Preprosti recept za ponovno vrnitev gledalce na Bonifiko:
  -vrniti stari grb in rumeno modro barvo
  -kozle poslati na pašo in vrniti KANARČKE ( Jagoda bo za vedno v naših srcih)
  -igrati izključno z domačimi igralci

  OBVEZNO prepovedati vstop na stadion grobarjem kateri so pahnili klub v primorsko ligo in MPP v 2 ligo!

  Preposto in enostavno, zato ker zgoraj našteto ( prve tri alinije) je del zgodovine NK Koper 1920!

  Športni pozdrav Stojanu in vsem ljubiteljem KANARČKOV💪

Komentarji so onemogočeni.

Facebook
Facebook