V Vidmu neodločeno

Kanarčki so danes med reprezentančnim odmorom odigrali srečanje v sosednjem Vidmu. Po dvakratnem vodstvu se je srečanje končalo neodločeno dve proti dve. Strelca za Koprčane sta bila Žan Žužek in Maks Barišič. Udinese je srečanje začel z najboljšo razpoložljivo enajsterico, v kateri so bili tudi nekateri renomirani igralci Roberta Pereyre, Nigerijca Isaaca Successa ali makedonski napadalalec Ilija Nestorovski.

Slika FC Koper

Udinese – Koper: 2-2 (1-2)

8’ Zuzek (K), 22’ Success (U), 43’ Barisic (K), 74’ De Maio (U)

Udinese (4-2-3-1): Padelli (46 ‘Santurro); Perez De Maio, Nuytink (46 ‘Zeegelaar), audogie; Pereyra 46 ‘(Jajalo), Makengo; Plačljiv (84 ‘Kubala), Samardzzich, Success (75’ Pinzi); Nestorovski (46 ‘Beto). Na voljo: CARNELOS, Castagnaviz, Damiani. Gotti

KOPER (4-2-3-1): Adam (67 ‘Karajbic); Vošnjak (46 ‘Ilieski), Novoselec, Žužek (56’ Senćar), Bručić (46 ‘Krajinovič); Guberac (56 ‘Varesanovič), Grudina (56’ Gelič), Parris, Oštrek (56 ‘Osuji), Barišić (72 Rudonja); Colley (72 ‘Panič).

Koper pozitivno presenečenje prvega dela sezone v 1. SNL. Za to imata zasluge predvsem Maks Barišić in Kaheem Parris, dobro igra tudi Žan Žužek. In kot poroča EkipaSN v svoji današnji tiskani izdaji, se zna zgoditi, da bo Koper že pozimi ostal brez vseh treh! »Lahko vam priznam, da smo dobili že kar nekaj konkretnih ponudb,« je za EkipSN priznal predsednik koprskega kluba Ante Guberac. Današnji rezultat proti Italijanskemu prvoligašu samo to potrjuje.