V Turčiji proti C. Zvezdi

Na prijateljski tekmi proti Crveni zvezdi so Koprčani doživeli prvi poraz na pripravah v Turčiji.

Kanarčki so opravili izjemno kvaliteten test pripravljenosti po imenu beograjska Crvena Zvezda. , ki je dokazala, zakaj spada v višji srednji razred evropskega nogometa in dobili informacije o tem, kje so primerljivi s takšno ekipo. Glede na videno in kvaliteto nasprotnika še precej zaostajajo. Generalno gledano smo odigrali solidno tekmo, imamo pa še nekaj časa, da popravimo določene stvari, verjamem, da bomo pripravljeni dočakali nadaljevanje prvenstva,” je tekmo na kratko pokomentiral trener Koprčanov.

Crvena zvezda : Koper 1:0, (1:0)

Stadion: “SC Kalista”, Antalija, Turčija.
Strelec: L. Nikolić v 13. minuti.

Crvena zvezda: Borjan, L.Nikolić, Eraković, Milunović, Azarov, Mijailović, Kanga, Ivanić, Bukari, Mitrovič, Katai. Igrali so še: Mustafa, Pankov, Leković, Gobeljić, Krstičić, Motika, Kangwa, Srnić, Prucev, V. Nikolić.

Koper: Golubović, Šimčak, Bilić, Novoselec, Palčić, Vešner-Tičić, Fanimo, Correia, Kotnik, Požeg-Vancaš, Osuji. Igrali so še: Kambič, Mittendorfer, Milovanović, Koderman, Benedičič, Hrvatin, Krajinović, Jašaragić, Siljadžić in Wilkins..

2 komentarja

  • Klemen on 20/01/2023 at 15:42

  ALi bo mogoče spremljati tekmo preko spleta ?

   • admin on 20/01/2023 at 17:45
    avtor

   LP
   Verjetno na YouTube Crvene zvezde. Če bo bom dodal link.

Komentarji so onemogočeni.