V Stožice po ugoden rezultat

V soboto je na sporedu 11. prvenstveni krog, ki se bo odigral pred reprezentančnim premorom. Koprčani se bodo pomerili v Stožicah proti Ljubljanski Olimpiji. Trenutno se za vrh prvenstvene lestvice borita obe ekipi. Dvoboj bo vsekakor zanimiv, saj rumeni niso izgubili že pet krogov in so nogometaši Kopra po skromnem začetku ujeli ritem, saj so na zadnjih štirih tekmah osvojili kar deset od dvanajstih možnih točk – edinkrat niso zmagali na gostovanju v Ljudskem vrtu, ko je bil Maribor zrel za poraz. Toda proti Sežancem je drugi rumeni karton prejel trener Miran Srebrnič, ki ne bo mogel voditi svoje ekipe, in bo verjetno trenutno izziv sprejel Martin Pregelj.

11.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana | 07.11.2020 ob 16.00 | Prenos: TV Slovenija 2

Sodniki

Perić Dragoslav (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Skok Aleš (2. pomoč) , Jug Matej (4. sodnik)
Delegat: Kacijan Danilo

Dosedanja srečanja

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Olimpija 331571147
Koper331171533