V sredo proti prvakom

Tudi na svoji četrti tekmi so Koprčani iztržili pozitiven rezultat. Primorci so na gostovanju v Ljudskem vrtu osvojili točko in lahko bi na vse videno tudi odnesli vse tri. Kanarčki so namreč v oktobru neporaženi in so v ligi na treh tekmah osvojili pet točk, ob tem pa so napredovali tudi v četrtfinale pokalnega tekmovanja. Sedaj pa v sredo na Bonifiko prihajajo prvaki iz Celja, ki resnici na ljubo letos ne igrajo več tako poletno kot lani.

Koper – Celje

Prvenstvena tekma 9. kroga

Koper, ŠRC Bonifika 28.10.2020 ob 18.00 Prenos: Planet 2
Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik) Delegat: Komel Otmar

Liga je izenačena

Pred srečanjem


Kdo je vroč: Dare Vršič je vroč, Nardin Mulahusejnovič je vroč, Matej Palčič se greje, Aleksander Rajčevič pa je že itak pečen. Malo hecni opis za res dobre naše fante. Omenim naj še ostale, ki se grejejeo,grejejo,,

Video: zadnjega srečanja

Oglej si komentar srečanja po zadnji tekmi iz leta 30.04.2017, ko smo v 31 krogu igrali neodločeno v Celju.

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 76 32 20 24 108
Celje 76 24 20 32 98

1 komentar

    • StariNavijač on 27/10/2020 at 11:49

    Dober komentar Stojan😂

Komentarji so onemogočeni.