V soboto v Domžale

Po neodigranem srečanju proti ekipi iz Rogaške slatine se kanarčki odpravljajo v Domžale. Razplet prejšnje tekme bo verjetno znan prav kmalu, čeprav krivdo za nastalo situacijo vodstvo Rogaške krivi nogometno zvezo. Koprčani imajo novo moč Ramazana Orazova v zvezni vrsti, vendar tudi težavo z poškodbo Nikole Krajinoviča v obrambi. Razplet srečanja bo v soboto ob Kamniški Bistrici tako zelo zanimiv.

Prva liga Telemach

Domžale vs Koper

7.krog Domžale, Športni park Domžale | 02.09.2023 ob 17.30 Prenos: Sportklub 1

Sodniki:Matoša Martin (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč) , Šabanagić Denis (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Kovačič Andraž (6. sodnik)
Delegat:Komel Otmar
Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Domžale7529182897
Koper7528182994