V soboto proti Rogaški

Bonifika mora ostati neporažena, ali je to ekipa z vrha ali dna ali celo novinci v ligi. Pristop naj bo enak za vse, kajti samo tako bomo napolnili stadion, ki že nekaj časa ni tisto. kar si želimo. Dobro smo videli kako na prijateljski tekmi proti Triestini njihovi navijači spodbujajo in navijajo za klub, ki ga ljubijo. Koper je letos že pokazal zobe in igre, ki si jih želimo. Naj bo tokrat tudi tako proti novincu v ligi, ki je v prejšnjem krogu odigral odlično tekmo proti štajerski ekipi.

Prva liga telemach

Koper vs Rogaška

6. krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper | 26.08.2023 ob 17.30 | Prenos: Sportklub 1

Sodniki:Matković Aleksandar (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik) , Matoša Martin (5. sodnik) , Kasapović Aleksandar (6. sodnik)
Delegat:Levačič Danilo