V soboto proti Radomljam

Po uspeli generalki proti Olimpiji nas čaka v soboto za nas neugoden nasprotnik, ampak kanarčki enostavno ne smejo darovati točk na Bonifiki. Ekipa se bo verjetno ujela še le po kakšnem krogu, kajti novinci za to potrebujejo, kar nekaj časa. Proti zmajem je bila prisotnost gledalcev odlična, igra prav tako, in tako naj bo tudi proti Radomljam. Strelca sta se izkazala, tako tudi večno mladi Nik Omladič, pohvaliti pa moramo tudi obrambne vrste, ki prvič igrajo na prvenstvenih tekmah v tej sestavi.

FC Koper – NK Kalcer Radomlje

Sodniki:Matoša Martin (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik) , Jug Matej (5. sodnik) , Šabanagić Denis (6. sodnik)
Delegat:Levačič Dani
Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper16102438
Kalcer Radomlje16421018