V soboto proti Olimpiji

V novo sezono zopet vstopamo s prenovljeno ekipo. Zapustilo ali odšlo je, kar enajst igralcev, prišlo pa je, kar osem novih igralcev, ki naj bi v prihajajoči sezono odigrali bolje in se le uvrstili na Evropska tekmovanja. Prebirali smo ali poslušali smo športnega direktorja Ivico Guberca, trenerja kanarčkov Zorana Zeljkoviča, kako naj bi bila slačilnica tisti zdravi del ekipe, ki bo prinesel boljše rezultate. Upam samo, da ne bo letos toliko poškodb, ki so zaznamovale prejšnjo sezono. Olimpija bo v soboto sigurno na Bonifiki hotela srečanje dobiti , sam pa razmišljam in to ni samo moje razmišljanje, da je bilo doma dovolj razprodaje točk. Za gledalce pa še tole, navijamo in prihajamo za naš klub in ne gledanja tujih ekip, kot so Olimpija in Maribor. Torej v soboto napolnite Bonifiko in bodrite kanarčke, do prve zmage. Trener pred prvenstvom je dejal “Čas bo pokazal, kako smo delali. Mislim, da smo ekipo dobro sestavili in smo optimisti. Res je, da imamo novo ekipo, a v Sloveniji je to stalnica, sploh za klube, kot smo mi. Poskušali smo jo sestaviti na novo, pripeljali smo preverjene, bolj izkušene igralce. Za nogometaše, ki smo jih pripeljali, je bil pomemben tudi njihov značaj. Zavedam se, da če je nekdo iz Slovenije, prazne stadione doživlja drugače. Upam, da smo se vsi nekaj naučili in bomo šli v to prvenstvo bolje, kot smo končali prejšnjega.

FC Koper – NK Olimpija

1,krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper | 22.07.2023 ob 20.15 | Prenos: Šport TV

Sodniki:Borošak Alen (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč) , Matković Aleksandar (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Žunič Matej (6. sodnik)
Delegat:Komel Otmar