V soboto na Bonifiki Domžale

Kanarčki so se z gostovanja v Rogaški Slatini vrnil z zasluženo zmago. So pa se ob porazu Celja približali na tri točke razlike. Koprčani se bodo pred novembrskim reprezentančnim premorom na zelenici domače Bonifike pomerili z Domžalam. Rumeni bodo skušali ostati neporaženi tudi še na 12. ligaški tekmi v pozitivnem nizu, kajti doslej so izgubili samo z Muro. v Rogaški Slatini smo zmagali, zdaj pa imamo novo priložnost, da zmagamo tudi na domači Bonifiki in nadaljujemo uspešno serijo.

.

prva liga telemach

Koper vs Domžale

16. krog Koper, ŠRC Bonifika Koper 11.11.2023 ob 17.30 Prenos: Sportklub 1

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Salkić Alen (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Šabanagić Denis (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Kasapović Aleksandar (6. sodnik)
Delegat: Zrimec Mihael