V Sežani ne bo lahko

Kaper je do sedaj z odliko odigral vsa srečanja in si je po šestih krogih s tekmo manj priigral prvo mesto na lestvici. Toda za nas prihajajo tista srečanja, ko bomo morali pokazati tisto zrelost, da nam slučajno, kaj ne spodleti. Enajsterica, ki je igrala proti Mariboru bo verjetno ostala nespremenjena, mogoče pa se bo trener le odločil, da koga odpočije. Sežanci bodo vsekakor motivirani še posebej, ker so odnesli vse tri točke iz srečanja proti Radomljam.

CB24 Tabor Sežana71157
Koper751113

Trener Zoran Zeljkovič pred gostovanjem v Sežani: “Pričakujemo težko tekmo, Tabor ima dobro ekipo, še posebej so nevarni, ko igrajo doma. Dobro se bomo pripravili in kot sem večkrat že povedal, vsako tekmo gremo na zmago. Zanimajo nas točke, vse bomo naredili, da jih osvojimo. Ne bo nam lahko, ampak mislim, da zmoremo.”

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž, Kovačič Andraž , Glažar Roman (4. sodnik)

Delegat:Setnikar Gojko

There is no formation associated with this shortcode.

Verjetna postava