V Poreču poraz proti Rudarju

Na 5. pripravljalni tekmi so se kanarčki danes ob 13:00 v Poreču pomerili z ekipo deveto uvrščeno ekipo Bosanske premier lige Rudarja iz Prijedora. V dvaindvajseti minuti srečanja je bosansko zasedbo v vodstvo popeljal 25-letni napadalni vezist Demir Jakupović. Koprčani so kljub prevladi na igrišču v prvem polčasu odšli na odmor z minimalnim zaostankom. V drugem polčasu smo prejeli še drugi zadetek, ko je končni rezultat 2:0 postavil 20-letni brazilski krilni napadalec Clarismario Santos in so morali priznati premoč bosanskemu prvoligašu.

Koper : Rudar Prijedor 0:2 (1:1)

Koper: Golubović, Palčič, Žužek, Novoselec, Bručić, Jelić Balta, Vešner Tičić, Guberac, Parris, Barišić, Osuji.

Igrali še: Mittendorfer, Djira, Cukjati, Izata, Krajinović, Jašaragić, Bešir, Šušnjara, Colley

Rudar: Mandič, Zekanovič, Jakupovič, Burazor, Radulovič, Redžič, Asani, Pavlovič, Sadiku, Marič, Lakič