V prvenstvu Mura v pokalu Aluminij

Danes je bil žreb četrtfinala moškega pokala pivovarne Union. Kanarčki bodo igrali v Kidričevem proti Aluminiju. Pari moškega četrtfinala Pokala Pivovarne Union (odigra se ena tekma, ki je predvidena 5. aprila 2023). Prvenstvo se nadaljuje v Murski Soboto, kjer bodo kanarčki imeli popravni izpit. Koprčani so verjeli, da po pokalnem uspehu proti Domžalam bo šlo na bolje, toda proti Celjanom je bilo spet vse po starem. Oziroma še slabše, zlasti drugi polčas je bil izpod vsake kritike. Četrti zaporedni prvenstveni domači poraz je bil neizbežen in ne vem, kdaj se je to zadnjič zgodilo. Proti Muri pa bodo morali “kanarčki” gristi travo, kajti popravnih izpitov ne bo več dosti na voljo.

Mura vs Koper
Sodniki:
Šabanagić Denis (glavni sodnik), Salkić Alen (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Matković Aleksandar (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Kasapović Aleksandar (6. sodnik)

Delegat: Kranjec Sandi

27. krog Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija 16.03.2023 ob 17.30 Prenos: Šport TV