V petek proti Taboru

Prvenstveni ples se prične letos v Kopru, ki gosti Sežanski Tabor. To bo tudi za kanarčke po uspešnih pripravljalnih srečanjih dober vpogled pripravljenosti pred pomembnimi Evropskimi tekmami proti Vedusu. Spremenjena ekipa se bo po nekaj odhodih igralcev zopet verjetno držala vrha lestvice. Igralci, ki naj bi letos igrali za kanarčke so se verjetno, na kar, nekaj pripravljalnih srečanjih do dobra spoznali in uigrali. Mogoče pa bo kdo še odšel, mogoče prišel, saj prestopni rok poteče konec avgusta.

PrvaLiga Telemach

1 krog

Koper: Tabor
Petek 15.07,22 ob 20,15
Prenos na Sporklub1
Sodniki:
Obrenović Rade (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Žunič Matej (6. sodnik)
Delegat:
Setnikar Gojko