Bravo v nedeljo na Bonifiki

Po zmagi proti Radomljam, kjer smo videli nov pristop Kanarčkov si enako obetamo tudi v nedeljo ob dvajsetih na Koprski Bonifiki. Kako bo sestavljena enajsterica, ki bo stopila na travnato rušo prepustimo trenerju Kopra, ki do sedaj odlično vodi rumeno podmornico. Tudi malo slabše predstave napadalcev in tu mislim predvsem na Parrisa, ki nam je v zadnjih srečanjih ni ponudil tiste igre, ki ga je krasila do sedaj. Bravo je dobra ekipa, kar smo občutili na zadnji tekmi doma, ko smo doživeli nepotrebni poraz. Proti štajerskemu klubu so prikazali dobro predstavo, nam pa naj bo to dobro opozorilo, da bo potrebno garati skozi celotno srečanje in ne trpeti kot do sedaj na zadnjih dveh srečanjih v sodnikovem podaljšku. Razprodaja točk doma ni več mogoča, kajti pet porazov je preveč za pretendenta za naslov, kajti rumeni imajo igro, ekipo in pogoje, da to že letošnjo sezono mogoče tudi dosežejo.

Koper : Bravo
27. krog Bonifika 13.03.22 ob 20,15h

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Žunič Matej

Delegat: Bezjak Dušan
Slika Siol.net
Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper62224
Bravo62226

There is no formation associated with this shortcode.