V nadaljevanju prvenstva

Se bodo kanarčki v soboto pred svojimi navijači ob 20 uri pomerili proti ekipi Brava. Imeli so tudi prijateljsko tekmo proti ekipi Primorja, ki pa so jo izgubili z ena proti nič. Kratke priprave nam niso dali odgovore, kdo je poškodovan, kdo je zbolel in mislim, da bo trener Zeljkovič imel kar nekaj težav pri sestavi ekipe. Vendar Koper se bori za vrh, ekipa je dobra, le počakati moramo in malo potrpeti, da vse pride na svoje mesto.

FC Koper vs NK Bravo
29. krog Koper, ŠRC Bonifika Koper 01.04.2023 ob 20.15 Prenos: Sportklub 1

Sodniki:
Bubek Alen (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) , Matković Aleksandar (4. sodnik) , Šmajc David (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik)
Delegat: Germič Dejan

There is no formation associated with this shortcode.