V nadaljevanju prva v Celju

Kanarčki se v soboto odpravljajo v Celje, kjer se bodo v prvi spomladanski tekmi pomerili proti domači ekipi. Priprave ekipe so dobro potekale, saj so vremenske razmere bile tokrat tiste prave. Koprčani so vse priprave opravili na domači Bonifiki brez poškodb in zanemarljivem števili okuženosti zaradi Covid bolezni. Kako so delali, kaj so pripravili za nadaljevanje bomo videli že proti Celju. Prišleki so pravi le uigrati se morajo in privaditi na način dela, ki ga ima trener Zelkovič. Ekipa Kopra, katere vrednost je bila 3,4 milijona je poskočila na 6 milijonov, kar predstavlja, kar 75% skok in je največji v Slovenski ligi. Koprčani so včeraj odigrali še zadnjo prijateljsko tekmo pred nadaljevanjem sezone. Priložnost za igro so dobili igralci z nekoliko manj minutami igranja. Srečanje pa se je končalo z zmago Kopra in prvim zadetkom Kotnika v rumenem dresu.

Celje – Koper

21. krog | Celje, Štadion Z’dežele | 12.02.2022 ob 17.30 | Prenos: Sportklub 1

Sodniki
Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Šmajc David (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
Delegat
Kacijan Danilo
Napovednik srečanja

Moja postavitev ekipe

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Celje82262234106
Koper82342226118
Dosedanja srečanja