V nadaljevanju proti Gorici

Koprčani so se do sedaj v prvenstvu dobro odrezali in pokazali, da bodo trdi oreh za vsakogar. V seriji dveh domačih tekem proti Gorici in Bravu se bodo morali potruditi in potrditi do sedaj dosežene dobre rezultate. Prihaja nam dobro znana ekipa Gorice, ki se letos še išče in je bila za nas vedno težek nasprotnik. Nekateri bi dejali, da je to derbi, ki naj bi navijačem dal vedeti, kdo je glavni na Primorskem. Po remiju v štajerski prestolnici je sledila serija štirih zmag in z njo vzpon na visoko tretje mesto, drugo in prvo pa sta tako rekoč na dosegu roke. Če bo v tem krogu klonila še Gorica in naslednjo tekmo, ki jo zopet igramo doma proti Bravu, bi kanarčkom lahko uspel še en skok .

KOPER – GORICA

21. november 2020, ob 20.00

Neposredni prenos: Planet 2

Stadion: ŠRC Bonifika, brez gledalcev

Sodniki:Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik)

Delegat:Pokovec Vinko

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper7928242797
Gorica79272428103

1 komentar

    • StariNavijač on 19/11/2020 at 10:15

    Vrtnice je trba zaliti z gnojilom🤣🤣🤣🤣🤣
    Forza Koper💛💙

Komentarji so onemogočeni.