V Komnu uspešno

Koper je tudi v enajstem krogu ostal nepremagan in zadržal prednost osmih točk  pred drugim zasledovalcem Plamo iz Pograda. V zadnjem jesenskem krogu se bosta ta dva tekmeca pomerila med seboj naslednjo nedeljo na Bonifiki.

NK Komen : FC Koper B  0 : 3

Angov, Plazonja, Tomič

Komentarji8

Preskoči na obrazec za komentar

  • Tifozi1987 on 15. 11. 2017 at 16:34

  Primorska liga…..KAJ STE NORMALI???
  Uprava…..ODTOP!!!!

  Kozle pa peljite na pašo ali na verdijevo ali v bošamarin! SRAMOTA!!!!!

  • Tifozi KP on 15. 11. 2017 at 10:54

  Kaj ne bomo kritični? Klub je oddaljil od navijačev (barve, grb) in ga spravil v Primorsko ligo… Super, ne? 😛

 1. Bravo fc koper počasi bote spet tam kamor sodi prva liga, kar se tiče navijacev stara garda pravih tifozov ni v dobrem in slabem treba klub bodriti a ne pljuvati ko smo ze toliko kriticni do popota kaj pa je guberac naredil tudi nic mandaric je imel klub koper v svojem rokavu dokler koper ni potopil,ni odnehaj popotu zamerim samo ker se šel šerif -a proti mandaricu in toga je se dotolklo ampak klub se bo in verjamem pobral iz krize forza koper

  • Tifozi KP on 14. 11. 2017 at 13:50

  UUU. Ste videli Popota, Ultras z dimno v roki? :DDD

  • Franci on 13. 11. 2017 at 7:32

  No saj niso še izgubili, kajti v tem tekmovanju res nimajo kaj iskati. Je pa res, da so vodilni skupaj z županom in njegovo klilo uničili vse. Prepotentnost župana in vztrajanje z kozlom v grbu se mu bo prej kot slej maščevala. Kajti tako arogantno obnašanje do prebivalcev Kopra in navijačev presega že vse meje okusa. Ne bo več dolgo župan in po njem se bo spet vse vrnilo v normalni tok uspešne zgodovine koprskega nogometa.

  • Tifozi1987 on 12. 11. 2017 at 20:51

  Wauuuuu, zmagat v Komnu, to zmorejo samo “TOP” europski klubi…..Uffff to je to!

  To pomeni predpriprava za šampinjon ligo,…bravo nosonja & comp…presegli ste vse lanske pompozne napovedi, da bo FCK boljši od Maribora……nosonja zdaj samo še stadion dokončati in kapaciteto povečati za 16.000 gledalcev, ker stadion že poka po šivih od prezasedenosti…….na zadnji domači tekmi se je še komaj 120 gledalcev prešvercalo na tribuno……vi ste nogometni “GENIJI”, pardon pajaci….

  Uničili ste naš NK Koper 1920, uničili ste našo ljubezen, uničili ste stoletno zgodovino, uničili ste grb in barve NK Kopra 1920, uničili ste naš PONOS!

  • Komen on 12. 11. 2017 at 19:36

  To je to, gostovanja v Komnu se vedno vroča; evropski nogomet se že trese, vsi evropski klubi si le želijo takega vodstva kluba kot ga ima fc koper B, kaj ima šele FC Koper A?

  • KP stara garda on 12. 11. 2017 at 17:09

  Jebote ke dobri ki so…..

Komentarji so onemogočeni.

EnglishSlovenian