V Kidričevem poraz v pokalu

Vloga favorita je pripadala Koprčanom, ki pa so imeli tudi na prvoligaških gostovanjih v Kidričevem nemalo preglavic, na kar gostitelji računajo tudi tokrat. In prav se je to zgodilo, saj kanarčki izgubili srečanje in posledično končali pokalno tekmovanje. Mož odločitve je bil hrvaški napadalec Jakov Katuša, ki je premagal vratarja Adnana Golubovića in srečanje odločil v 78. minuti.

ALUMINIJ – Koper 1:0 (0:0)
Katuša 78.
Aluminij: Pavli, Brest (89./Munić), Gorenak (72./Frešer), Jagić, Jovan, Koblar, Marinšek (89./Grajfoner), Martić, Schaubach, Skiba (72./Cavara), Šturm (64./Katuša).

FC Koper: Golubović, Correia, Edomwonyi (64./Kotnik (76./Koderman)), Krajinović, Mittendorfer, Novoselec, Ochieng (46./Kambič), Palčič, Šimčak (83./Pavlović), Tičić, Vancas.

Sodnik: Božo Kondič (Ljubljana)