V Kidričevem igrati tako kot proti Muri

Kanarčki so srečanje proti ekipi Mure odigrali tako kot je potrebno. Borbenost in odgovornost ekipe ter pristop sta bila prava in nadaljevati v takem ritmu je težko ampak ne nemogoče. Koper ima vse prepotrebno in širok kader, ki omogoča trenerju rotiranja večjega števila igralcev. Tekme se vrstijo v hudem ritmu in izenačenem prvenstvu. Četrto mesto je zopet dosegljivo ampak se bodo morali rumeni v ponedeljek pomeriti proti ekipi iz Kidričevega, ki spomladi kaže drugačno podobo kot v jeseni. Statistika nam govori, da Koper proti Aluminiju še ni izgubil, ampak to ne pomeni nič. Kaj bo trener Rodolfo Vanoli tokrat pripravil za nas pomembno srečanje bomo še videli.

Statistika medsebojnih tekem

Vse tekmetekmezmageneod. porazigoli
Aluminij100554
Koper1055013
Športni park Kidričevotekmezmageneodločeniporazigoli
Aluminij50414
Koper51407
ŠRC Bonifikatekmezmageneodločeniporazigoli
Aluminij50140
Koper54106