V istri je barva rumena

Centralna Slovenija in Ljubljana si domišljajo, da je po njihovo obala zelena, sam pa jim odgovarjam, da je Istra rumena. Obala na Ljubljanici pa je lahko zelena koliko hoče. Kanarčki so vodilni v ligi in Olimpija pa po vseh peripetijah, ki jih je imela z zamenjavo vodstva in trenerja verjetno še ni pripravljena kot je treba. Dobre igre Kopra nas navdušujejo in verjetno bo Bonifika bolj polna kot po navadi. Ne smemo pa pozabiti, da Olimpija drži neslavni rekord, ko niso okusili zmage na Bonifiki od 1987 pa do nekaj let nazaj. Kar dvajset let je obveljala tradicija, da zeleni v Kopru nimajo, kaj iskati.

Sodniki:Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Vukan Robert (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik)
Delegat:Šturm Emil

There is no formation associated with this shortcode.

V soboto v Istri, v sredo v Ljubljani. Koper in Olimpija se bosta pomerila, kar dvakrat zapored: po 14. krogu državnega prvenstva ju čaka še četrtfinale Pokala Pivovarna Union.

Prepoved nastopa: Ivan Borna Jelić Balta