V Gorici bo potrebno…

Pozabiti sredino tekmo proti Olimpiji in odigrati bolje proti Gorici. Imamo ekipo, dobro smo delali sedaj pa je potrebno odigrati kot vemo in znamo ter vpisati nove točke. Ni potrebno poudarjati, da smo bili v sredo premalo agresivni in brez tiste potrebne želje po zmagi. V igri na sredini je puščalo, da je kaj, da smo stali predaleč od nasprotnika je tudi res. Igre v valovih si ne smemo več dopustiti. Žal danes v sodobnem nogometu vse ekipe tečejo, statična in preveč taktična igra ni več v modi. V Gorici, ki se bori za obstanek po potrebno prav to in brez tiste športne pokvarjenosti, želje po uspehu ne bo rezultatov. Zanesti se, da so vrtnice pri dnu, da bo lahko bi bilo lahko miselno. To je tekma, ki vedno nosi naboj kdo je na Primorskem vladar. Če ni bilo potrebno poudarjati motiva in želje po zmagi proti Olimpiji je tu še manj. Ne bomo sodili po prvi tekmi, kajti prvenstvo je še dolgo in gremo naprej kanarčki .

Napovednik pred tekmo

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Salkić Alen (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
Delegat: Setnikar Gojko

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 80 27 25 28 104
Koper. 80 28 25 27 98

Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 39 17 10 12 58
Koper. 39 12 10 17 40

ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 41 10 15 16 46
Koper. 41 16 15 10 58