U 15 odlično, kadeti zopet izgubili

Starejši dečki so se vrnili z zmago proti Radomljam in so vodilni skupaj s Krko na prvenstveni lestvici. Kadeti pa so doma izgubili proti ekipi iz Domžal in ne vem kdaj so se naši igralci zadnjič veselili zmage.

Radomlje – Koper 1:2 (1;1)

Sodniki:Šiljak Vanja (glavni sodnik), Žumer Matic (1. pomoč), Bukovec Matic (2. pomoč)
Delegat:Stenovec Darko
Št. gledalcev:70

Koper – Domžale 0:1 (0:0)

Sodniki:Kunc Anej (glavni sodnik), Durić Mediha (1. pomoč), Kamnik Blaž (2. pomoč)
Delegat:Avdagić Meho
Št. gledalcev:120

Komentarji6

Preskoči na obrazec za komentar

  • StariNavijač on 12/11/2019 at 11:44

  Kdo je sploh trener kadetov???

   • admin on 12/11/2019 at 17:25
    avtor

   Nedžad Okčič lp

    • StariNavijač on 12/11/2019 at 23:15

    Hvala. Pa kaj je zgubil kompas in avtoriteto….upsssss spet starši igralcev diktirajo tempo…..

     • admin on 13/11/2019 at 7:00
      avtor

     Preprosto ni kvalitete, in nekdo je koprski nogomet vrgel pet let nazaj….ps Boris Popovič.

      • StariNavijač on 13/11/2019 at 11:09

      Nosonja je naredil veliko škodo v MPP-ju!!!! On in njegovi “strokovnjaki” so uničili sveti klub, kateri se na srečo počasi vrača kjer mu je mesto!!!

      • dule on 13/11/2019 at 18:52

      Ko ocenjujemo kakovost ekipe , posameznika in delo trenerja se je treba zavedati, da je rezultat v veliki meri posledica minulega dela. Moje mnenje je, da je ključno delo v obdobju od U9 do U12. To je zlata dobo, v kateri so otroci najbolj dojemljivi in bi morali osvojiti nogometno tehniko in motoriko. To je osnova za izvrstnost v kasnejšem razvoju. V tem obdobju se je dobro delalo z U15 in U13 , kar se sedaj pozna.Recept za izvrstnost je: Vaditi v majhnih homogenih skupinah (enak nivo znanja), red in disciplina, čimveč dotikov žoge in gibanja pri optimalni intenzivnosti.
      Čakanja v vrstah ne sme biti, to vodi v zezanje. Selekcijo pri mlajših izvajati po osvojeni tehniki motoriki in želji do trdega dela. Boljši kljub imajo v obdobju do 12 let bistveno več treningov, možnost individualnega treninga, ter organizirane letne in zimske priprave. Tako, želel sem povedati, da trener pri mlajših dečkih, kadetih ali mladincih ne mora delati čudežev, če nima dovolj kakovostnih igralcev (zaradi slabega minulega dela). Naloga kluba je da dela plansko in kvalitetno vseh obdobjih od U9 do U19,če želi dober mladinski pogon. Sicer so posamezne generacije izgubljene.

Komentarji so onemogočeni.

NK Koper 1920 - 2020 " Bodi moder, navijaj za rumene "